Anunțuri, Carieră, Noutăți

Anunț privind organizarea unui concurs de recrutare pentru funcția vacantă de consilier achiziții publice

În conformitate cu prevederile art. VII din OUG nr. 115/2023 alin. (2) lit.a) şi art. VII alin. (7)/XI din OUG 121/2023 pentru modificarea şi completarea Codului administrativ, PRIMARIA COMUNEI VINTILA VODA, județul BUZAU, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de Consilier achiziții publice, Clasa 1, grad debutant, din cadrul Compartimentului de Dezvoltare locală şi achiziții publice.

Mai jos puteți consulta anunțul privind organizarea concursului și formularul de înscriere la selecție.

ANUNȚ ORGANIZARE CONCURS: (click aici, dacă întâmpinați dificultăți în accesarea fișierului)

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

FORMULAR DE ÎNSCRIERE LA CONCURS: (click aici, dacă întâmpinați dificultăți în accesarea fișierului)